Hakkımızda

Doğaplast olarak fabrikamızda üretilen ürün gruplarının tamamı geri dönüşümden elde edilen hammaddeler kullanılarak üretilmiş ürünlerdir.

Doğaplast, markasını taşıyan tüm ürünlerin
hammadde ve üretim süreci titizlikle inceler, müşterilerine her zaman en iyi kalite ürünler sunar.

Hakkımızda

Doğaplast Ambalaj Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., tesise kabul ettiği plastik atıkların geridönüşümü ile granül hammadde üretmekte sonrasında geri dönüştürülmüş bu granüllerle poşet imalatı yapmaktadır. İşletme hem doğru atık yönetimi ile ekonomiye katkı sağlamakta hem de geri dönüşüm ile doğal kaynakların korunmasını sağlamaktadır. İşletmemiz çevrenin korunması ilkesiyle hareket ederek atık üreticisinden, ürün tüketicisine geniş bir yelpazeye
hizmet vermektedir.

Misyon

Çevre, kalite, bilimsel gelişmeler ve yasal mevzuatların yeniliklerini takip ederek, doğal kaynakların tükenmesini önleyen, geri dönüşüm ile yaşama değer veren atığı değerlendiren, çevreyi koruyan, uzun vadede de sürdürülebilir atık yönetimi ile topluma fayda sağlamak ve tercih edilen bir marka olmak.

Vizyon

Plastik atıkların toplanması, geri kazanımı ve ürüne dönüşmesi süreçlerinde her aşamada bulunan bir şirket olarak sürekli kendini geliştiren, Arge ve bilimsel konularda değişime açık, araştırmacı, yenilikçi ve hızlı; müşteri odaklı sattığı ürün ve hizmete satış sonrası desteğini sürdürerek, yüksek katma değer yaratarak ve bunu ülke ekonomisi ve çalışanlarına yansıtarak yüksek motivasyon ve enerji ilkeleriyle, ulusal ve uluslararası alanda örnek gösterilecek kuruluşlardan biri olmak.